elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

01.07.2021 - Elektromreža Srbije Beograd
Inženjer za planiranje rada prenosnog sistema, Inženjer za operativno upravljanje - dispečer NDC, Inženjer za tehničke sisteme komunikacije i upravljanja u području prenosa

Inženjer za održavanje visokonaponskih vodova, Inženjer za lokalno upravljanje, Inženjer za upravljanje održavanjem visokonaponskih postrojenja,

01.07.2021 - Elektromreža Srbije Valjevo
Inženjer za operativno upravljanje - dispečer, Inženjer za relejnu zaštitu i lokalno upravljanje u području prenosa

01.07.2021 - Elektromreža Srbije Bor
Inženjer za operativno upravljanje - dispečer

15.07.2021 - Avalon Partners Beograd
Inženjer tehničke podrške prodaji

10.07.2021 - Chemgineering Beograd
Engineer for Electrical Systems – international

26.06.2021 - Eaton Sremska Mitrovica
Inženjer sistema kvaliteta - pripravnik

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2306 poslova

Web Analytics

29.05.2021 - Standard Invest Beograd - Šef gradilišta - elektro struka

Standard Invest group d.o.o. Beograd

Šef gradilišta - elektro struka

Uslovi:
Poželjno je da kandidat ima višu školu elektrostruke
Iskustvo od 1-3 godine u građevini
Vozačka dozvola B kategorije
Poznavanje rada u AutoCAD-u
Poznavanje rada u MS Office paketu obavezno
Pedantnost i sistematičnost u radu

Opis posla:
Vodi gradilište (trebuje materijal na vreme, organizuje radnike)
Učestvuje u izradi situacija i prati overu istih od strane investitora, izrada dokaznica i građevinske knjige
Izrađuje specifikacije za nabavku materijala i opreme

Nudimo:
Rad sa iskusnim inženjerima elektrostruke
Mogućnost napredovanja
Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

10.07.2021 Chemgineering Beograd
23.06.2021 Neopetrol Novi Sad
Odgovorni projektant (inženjer elektrotehnike - energetičar)
11.06.2021 ZG Lighting SRB Niš
Electrical Maintenance Engineer-Facility Maintenance
19.06.2021 Ekonomistelektro Novi Sad
Koordinator u sektoru za izvođenje elektro radova - Poslovođa
29.05.2021 Modulor d.o.o. Beograd
Inženjer elektrotehnike
29.05.2021 Standard Invest Beograd
27.05.2021 Lidac Beograd
Elektroinženjer za analizu i kontrolu mernih podataka
01.06.2021 Mott MacDonald Serbia
Senior Power Systems Engineer, Electrical Substation Engineer, HV Cables Engineer
22.05.2021 Serbia Zijin Copper Bor