elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

21.04.2024 - Kbv Datacom Beograd
Senior inženjer projektant, Inženjer projektant

20.04.2024 - BWK Engineers Beograd
Project Manager

09.04.2024 - BMC Connect d.o.o. Novi Sad
Inženjer elektrotehnike sa licencom

06.04.2024 - Almis Company Beograd
Inženjer elektroenergetskih instalacija - projektant

05.04.2024 - RCM Technologies Beograd, Niš
Inženjer - projektant visokonaponskih trafostanica

05.04.2024 - Stroj Engineering Beograd
Inženjer u odeljenju za kalkulaciju elektro radova (više izvršilaca)

04.04.2024 - Green Energy 360 Beograd
Elektroprojektant solarnih elektrana – elektroinženjer (2)

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 3590 poslova

Web Analytics

23.02.2022 - China Shandong Beograd - Electrical Engineer

China Shandong Hi-Speed Qianfang International Technology Co. Ltd Beograd

Electrical Engineer

Opis posla
· Priprema i realizuje sve projekte na kojima radimo (nova gradnja i rekonstrukcija) od faze pripreme tendera do predaje atesta za komisiju za tehnički pregled objekta;
· Koordiniše i organizuje rad podizvođača u delu jake i slabe struje i vrši kontrolu kvaliteta izvedenih radova;
· Uredno i redovno vodi gradilišnu dokumentaciju;
· Sarađuje sa kooperantima, šefom gradilišta, nabavkom i ostalim radnim jedinicama u preduzeću;
· Aktivno i pravovremeno učestvuje u rešavanju problema na gradilištu (ukazuje na nedostatke projekata i predlaže optimalna rešenja i poboljšanja)
· Predstavlja firmu na sastancima sa investitorima i nadzornim organima;
· Izveštava nadređene sa dinamikom, problematikom gradilišta i rezultatima;
· Ukazuje na propuste i sprovodi BZNR mere na gradilištu.

Kvalifikacije
· VII stepen stručne spreme
· Minimum 3 godina radnog iskustva u izvođenju i organizaciji radova na elektroenergetskim instalacijama sa licencom (prednost imaju oni sa iskustvom u radovima na izradi javne rasvete);
· Licencu 450 - Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona ;
· Znanje u korišćenju računara koje zahteva savremeno poslovanje (MS Office, Autocad, MS Project, itd.);
· Vozačku dozvolu B kategorije (poželjno);
· Poznavanje engleskog jezika (pisani i usmeni - srednji viši konverzacijski nivo - poželjno).

Uslovi
· Timsko i dinamično okruženje
· Konkurentnu zaradu
· Službeno vozilo za obilazak gradilišta (po potrebi);
· Rad sa visoko obrazovanim i stručnim kolegama, konstantu priliku za međusobno usavršavanje i razmenu znanja;
· Učestvovanje na kapitalnim građevinskim projektima u oblasti putne,železničke infrastrukture i na drugim objektima
· Upoznat je sa srpskim standardima izgradnje elektrotehnike i procesom napredovanja projekta
· Radno mesto u kancelariji u centru Beograda, sa obaveznim obilascima svih gradilišta;
Radovi se izvode u regionu Balkana ( Srbija, Crna gora, Makedonija , Bosna i Hercegovina)

1.000 - 2.000 EUR (mesečna plata)

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

22.03.2024 China Shandong BG,PO,Lajkovac
03.02.2024 Shandong Beograd
Elektroinženjer – odgovorni izvođač radova
14.09.2023 China Shandong BG,PO
Asistent elektro inženjera
18.08.2023 China Shandong BG,PO
10.06.2022 China Shandong Hi-Speed Bgd
23.02.2022 China Shandong Beograd
25.12.2021 China Shandong Požarevac
Elektro inženjer
02.10.2021 China Shandong Požarevac
Odgovorni izvođač radova elektro-energetskih instalacija
01.09.2021 China Shandong Beograd
Inženjer elektrotehnike

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika