elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

30.12.2021 - Control Power Line Beograd
Inženjer elektrotehnike

29.12.2021 - Elektromont‐Ilt Beograd
Elektroinženjer - šef gradilišta

14.12.2021 - Pionir Subotica
Elektro inženjer

14.12.2021 - Moravka Pro Leskovac
Elektroinženjer

29.12.2021 - ZF Serbia d.o.o. Novi Sad
Team Lead Electronic Power Technology, Quality Assurance Engineer for System and Software Development, Power Electronics:Functional Safety Manager, Configuration Management Engineer

29.12.2021 - ZF Serbia Novi Sad
Power Electronics: Problem Resolution Manager, PCB Designer, Requirements Engineer, System Architect, System Test Manager

11.12.2021 - Energogroup Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike - master - smer energetika

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2501 poslova

Web Analytics

30.10.2021 - Konstruktor Konsalting Bgd - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija

Konstruktor Konsalting d.o.o. Beograd

Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija

Potrebni uslovi:
posedovanje licence 350 – Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
poželjno posedovanje licence 450 – Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
poznavanje rada u programima AutoCAD i MS Office, poželjno iskustvo u Revit - u

Od Vas očekujemo:
inženjerski pristup poslu
odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Zaduženja:
izrada projektne dokumentacije na osnovu dinamičkih planova, u skladu sa važećim propisima, tehničkim standardima, projektnim zadacima i procedurama kompanije
izrada idejnih rešenja, idejnog i glavnog projekta, projekta za izvođenje i projekata izvedenog stanja
izrada predmera i predračuna radova
optimizacija tehničkih rešenja

Nudimo:
Stalni radni odnos
Stimulativna zarada iznad tržišnih okvira
Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
Rad u vodećoj građevinskoj kompaniji na teritoriji Srbije
Učešće u najatraktivnijim projektima na tržištu
Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
Rad u pozitivnoj i timskoj atmosferi.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

30.10.2021 Konstruktor Konsalting Bgd
07.07.2021 Konstruktor Grupa Beograd
28.02.2021 FMT Zaječar
Inžinjer - konstruktor proizvoda energetike (2)
26.09.2020 Konstruktor Grupa Beograd
Odgovorni izvođač elektroenergetskih instalacija
23.09.2020 Konstruktor Grupa Beograd
26.05.2020 Konstruktor Grupa Beograd
13.12.2019 Konstruktor Beograd
ODGOVORNI PROJEKTANT ELEKTROENERGETSKIH INSTALACIJA
12.11.2019 Konstruktor Beograd
12.10.2019 Konstruktor Beograd