elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

30.12.2021 - Control Power Line Beograd
Inženjer elektrotehnike

29.12.2021 - Elektromont‐Ilt Beograd
Elektroinženjer - šef gradilišta

14.12.2021 - Pionir Subotica
Elektro inženjer

14.12.2021 - Moravka Pro Leskovac
Elektroinženjer

29.12.2021 - ZF Serbia d.o.o. Novi Sad
Team Lead Electronic Power Technology, Quality Assurance Engineer for System and Software Development, Power Electronics:Functional Safety Manager, Configuration Management Engineer

29.12.2021 - ZF Serbia Novi Sad
Power Electronics: Problem Resolution Manager, PCB Designer, Requirements Engineer, System Architect, System Test Manager

11.12.2021 - Energogroup Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike - master - smer energetika

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2501 poslova

Web Analytics

22.10.2021 - China Railway Beograd - Inženjer elektrotehnike – saradnik odgovornog projektanta

China Railway Design Corporation Serbia Ogranak Beograd

Inženjer elektrotehnike – saradnik odgovornog projektanta

Potrebni uslovi za radno mesto INŽENJER ELEKTROTEHNIKE –SARADNIK ODGOVORNOG PROJEKTANTA:
Završene master studije na Elektrotehničkom fakultetu ili drugom Tehničkom fakultetu-odgovarajućeg smera
Poželjno radno iskustvo u struci na poslovima:
elektroenergetskih postrojenja
signalno-sigurnosnih postrojenja
Korišćenje Autodesk softverskih paketa – AutoCAD
Napredno znanje engleskog jezika (svakodnevna pisana i govorna komunikacija)
Odgovornost, komunikativnost i sposobnost za individualni i timski rad
Poželjno posedovanje licence IKS tip - 351 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona - razvodna postrojenja i prenos električne energije, poželjno sa referencama i/ili licence IKS tip - 350 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona, poželjno sa referencama

Opis posla:
Izrada projektno – tehničke dokumentacije, u okviru svojih kvalifikacija
Izrada pratećih proračuna i tehničkih specifikacija
Koordinacija sa ostalim strukama, kao i rešavanje kolizija između različitih instalacija (sinhron plan)
Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom
Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema
Praćenje gradilišta sa aspekta projektantskog nadzora

Nudimo:
Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
Dobre uslove rada
Rad na različitim i izazovnim projektima
Redovnu zaradu i periodične stimulacije
Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Pridružite nam se!
Uzeće se u obzir samo biografije dostavljene na engleskom jeziku.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

22.10.2021 China Railway Beograd
25.08.2021 CRDC Beograd
Inženjer elektrotehnike - Odgovorni projektant
23.04.2021 China Railway Beograd
Inženjer elektroenergetike
16.03.2021 China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona
23.10.2020 China Railway Beograd
Projektant sa licencom br. 351
08.10.2020 China Railway Beograd
Inženjer sa licencom br. 351
30.09.2020 China Railway Beograd
Inženjer sa licencom br. 451
17.09.2020 China Railway Beograd
14.06.2020 Siemens Mobility Cerovac
Technical Manager, Quality Engineer