elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

26.04.2024 - Egis Beograd
Electrical Engineer

26.04.2024 - Gruner Balkans Beograd
Power Transmission Line Engineer

26.04.2024 - CMD CONS Beograd
Electrical Design Engineer

26.04.2024 - LGA Engineering Mol
Electrical Project Engineer

24.04.2024 - RCM Technologies Beograd, Niš
Inženjer - projektant visokonaponskih trafostanica

25.04.2024 - Biorol Novi Kneževac
Diplomirani elektroinženjer

08.05.2024 - Quantum Proing NS,BG
Inženjer elektroenergetineke - projektant

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 3610 poslova

Web Analytics

27.02.2021 - BWK Engineers Beograd - Inženjer elektrotehnike - smer energetika

BWK Engineers d.o.o. Beograd, Vitanovačka 27

Inženjer elektrotehnike - smer energetika

Obavezni uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
Završen elektrotehnički fakultet, smer energetika
Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima izrade projektne dokumentacije
Odlično poznavanje AutoCAD-a i MS Office paketa.
Aktivan rad u Autodesk REVIT MEP programu predstavlja značajnu prednost
Odlično poznavanje stručnog engleskog jezika
Znanje nemačkog jezika predstavlja značajnu prednost

Opis posla:
Projektovanje instalacija srednjeg napona („Jaka struja“)
Izrada kompletne projektne dokumentacije za projekte u Srbiji i inostranstvu
Rad u Autodesk AutoCAD i Revit softveru
Rad u softveru za različite vrste proračuna i izbora opreme
Komunikacija i koordinacija sa ostalim učesnicima na projektu

Nudimo:
Rad u pozitivnom okruženju
Napredak u skladu sa ličnim zalaganjem
Mogućnost stručnog usavršavanja
Rad na značajnim projektima u Srbiji i inostranstvu

Radne biografije (CV) poslati elektronskim putem.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

20.04.2024 BWK Engineers Beograd
Project Manager
07.10.2023 BWK Engineers Beograd
BIM Projektant Pripravnik
24.08.2023 BWK Engineers Beograd
10.03.2023 BWK Engineers Beograd
Inženjer elektrotehnike
23.12.2022 BWK Engineers Beograd
20.10.2022 BWK Engineers Beograd
04.03.2022 BWK Engineers Beograd
Inženjer Elektrotehnike
27.02.2021 BWK Engineers Beograd
18.12.2020 BWK Engineers Beograd

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika