elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.03.2021 - CMD Cons Beograd
Vodeći projektant elektrotehničkih instalacija

03.04.2021 - MC Corona Beograd
Inženjer elektrotehnike

01.04.2021 - Energoprojekt Hidroinženjer
Diplomirani inženjer elektrotehnike, Diplomirani inženjer elektrotehnike

13.03.2021 - Buck Beograd
Inženjer projektne prodaje - sa iskustvom, Tehnički saradnik u prodaji – sa ili bez iskustva

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2214 poslova

Web Analytics

02.02.2021 - Danieli Systec inostranstvo - Electrical Drives and Motors Specialist

Danieli Systec Engineering d.o.o.

Electrical Drives and Motors Specialist – Specijalista za elektromotorne pogone

Mesto rada:
Ceo svet
U obzir dolaze kandidati iz cele Srbije, a rad je pretežno u inostranstvu.

Opis posla:
Ispitivanje i korekcije rada elektromotornih pogona pri puštanju u pogon automatizovanih postrojenja
Saradnja sa drugim stručnjacima u međunarodnom okruženju
Određivanje parametara rada elektromotora

Uslovi:
Viša/visoka stručna sprema – Inženjer elektrotehnike ili energetike
Poznavanje AC i DC elektro-pogona (uglavnom Siemens i ABB)
Poznavanje MCC (motor control center)
Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Vozačka dozvola B kategorije
Sposobnost rada u timu
Spremnost na putovanja i terenski rad
Iskustvo od najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima

Prednosti:
Poznavanje industrijskih procesa u metalnoj industriji
Siemens i/ili ABB sertifikat
Poznavanje drugih stranih jezika uz engleski

Način prijave: Molimo pošaljite vaš CV i prijavu za posao na engleskom jeziku elektronskim putem.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

02.02.2021 Danieli Systec inostranstvo
Electrical Drives and Motors Specialist
13.4.2015 Danieli SYSTEC
SPECIJALISTA ZA AUTOMATIZACIJU INDUSTRIJSKIH POSTROJENJA
25.9.2014 DANIELI - SYSTEC
29.5.2013 SYSTEC
SPECIJALIST ZA AUTOMATIZACIJU INDUSTRIJSKIH POSTROJENJA
30.10.2012 SYSTEC
Samostalni projektant NN I SN postrojenja u industriji
30.10.2012 SYSTEC - Cijeli svijet
Specijalista za elektromotorne pogone, Supervizor elektrike
15.3.2012 SYSTEC
SPECIJALIST ZA AUTOMATIZACIJU INDUSTRIJSKIH POSTROJENJA, SPECIJALIST ZA ELEKTROMOTORNE POGONE, SUPERVIZOR ELEKTRIKE