elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.03.2021 - CMD Cons Beograd
Vodeći projektant elektrotehničkih instalacija

03.04.2021 - MC Corona Beograd
Inženjer elektrotehnike

01.04.2021 - Energoprojekt Hidroinženjer
Diplomirani inženjer elektrotehnike, Diplomirani inženjer elektrotehnike

13.03.2021 - Buck Beograd
Inženjer projektne prodaje - sa iskustvom, Tehnički saradnik u prodaji – sa ili bez iskustva

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2214 poslova

Web Analytics

02.02.2021 - Standard Invest Beograd - Elektro inženjer, Šef gradilišta - elektro struka

Standard Invest group d.o.o. Beograd

Elektro inženjer

Uslovi:
Odgovarajući fakultet ili viša škola
Poželjno je da kandidat ima iskustvo u izvođenju
Poželjno je da kandidat poseduje licencu Inženjerske komore Srbije/ Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture (350, 450)
Dobro poznavanje rada u AutoCAD-u je obavezno
Poznavanje rada u MS Office paketu je obavezno
Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
Spremnost za rad koji podrazumeva kratke rokove, preciznost, odgovornost i dobru organizaciju

Nudimo:
Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
Rad sa iskusnim inženjerima
Mogućnost stalnog zaposlenja
Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, Vašu prijavu možete poslati elektronskim putem.

Prednost će imati kandidati koji imaju iskustvo u oblasti građevine.

Šef gradilišta - elektro struka

Uslovi:
Poželjno je da kandidat ima višu školu elektrostruke
Iskustvo od 1-3 godine u građevini
Vozačka dozvola B kategorije
Poznavanje rada u AutoCAD-u
Poznavanje rada u MS Office paketu obavezno
Pedantnost i sistematičnost u radu

Opis posla:
Vodi gradilište (trebuje materijal na vreme, organizuje radnike)
Učestvuje u izradi situacija i prati overu istih od strane investitora, izrada dokaznica i građevinske knjige
Izrađuje specifikacije za nabavku materijala i opreme

Nudimo:
Rad sa iskusnim inženjerima elektrostruke
Mogućnost napredovanja
Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

11.03.2021 China Metallurgical Smederevo
12.02.2021 Invej Ćuprija
10.02.2021 Siemens Beograd
Engineering Project Manager, Solution Engineer - Design Engineer Automation, Solution Engineer - Automation Software Engineer
25.02.2021 Chemgineering Beograd
Lead Engineer for Electrical Systems
25.02.2021 3B Inženjering Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike
02.02.2021 Standard Invest Beograd
Elektro inženjer, Šef gradilišta - elektro struka
30.01.2021 Kodar Energomontaža Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike-smer energetika
18.12.2020 Standard Invest Beograd
12.12.2020 Suez Vinča Beograd
Site engineer (Energy from waste)