elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

25.03.2021 - Gat Novi Sad

09.03.2021 - Joksinženjering Beograd
Inženjer elektrotehnike

05.03.2021 - Set d.o.o. Beograd, Šabac
Elektroinženjer - smer elektroenergetika

03.03.2021 - ICCE d.o.o. Beograd
Rukovodilac nabavke, Inženjer prodaje

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2210 poslova

Web Analytics

31.12.2020 - Comel Transformatori Ripanj - Rukovodilac nabavke

Comel Transformatori d.o.o. Ripanj

Rukovodilac nabavke

Opis posla:
Organizuje rad odeljenja nabavke, pravi godišnje i periodične planove rada i dostavlja periodične izveštaje o ostvarenim rezultatima;
Učestvuje u izradi i praćenju realizacije operativnih planova nabavke materijala za proizvodnju i održavanje, kao i definisanju optimalnih zaliha materijala;
Vrši izbor dobavljača, ugovaranje uslova saradnje, rešavanje reklamacija i održavanje kontakta sa dobavljačima;
Prima naloge za nabavku, vrši usaglašavanje sa dobavljačima, poručuje i prati isporuku;
Učestvuje u ocenjivanju i praćenju performansi dobavljača;
Vodi računa o ispravnosti finansijske i druge dokumentacije vezane za nabavku materijala;
Kontinuirano prati relevantna tržišta i trendove u ponudi i cenama materijala i opreme.

Od kandidata očekujemo:
VI ili VII stepen stručne spreme poželjno elektrotehničkog usmerenja;
Iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine;
Odlično poznavanje MS Office paketa;
Analitičnost, organizovanost i usmerenost na rezultate;
Razvijene socijalne, komunikacijske i pregovaračke veštine;
Pouzdanost, proaktivnost i samostalnost u radu;
Aktivno znanje engleskog jezika.

Nudimo:
Zaposlenje na neodređeno vreme i zaradu u skladu sa nivoom stručnosti i relevantnog iskustva kandidata
Rad u razvojno orijentisanoj kompaniji i podsticajnom radnom okruženju
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Ako verujete da ste prava osoba za navedenu poziciju i želite da postanete deo našeg tima, pošaljite nam biografiju, preporuke i motivaciono pismo. Samo kandidati koji zadovolje definisane kriterijume predselekcije biće kontaktirani. Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima na ukazanom poverenju.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

31.12.2020 Comel Transformatori Ripanj
15.01.2020 Comel Beograd
Projekt menadžer
08.10.2019 Comel Beograd
Inženjer prodaje za industriju
11.1.2018 Comel Transformatori Beograd
Power Transformer Electrical Senior Design Engineer
26.8.2016 Comel Transformatori Beograd
Inženjer u visokonaponskoj laboratoriji
31.5.2015 Comel d.o.o.
INŽENJER PRODAJE
3.11.2012 Comel d.o.o.
Rukovodilac prodaje za oblast industrije, inzenjer prodaje
2.5.2012 Comel
13.1.2012 Comel d.o.o
INŽENJER PRODAJE ZA ELEKTROMOTORNE POGONE