elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

03.10.2020 - CE Group Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike

03.10.2020 - MPC Properties Beograd
Vodeći inženjer održavanja

02.10.2020 - Elitas Beograd
Projektant/Vođa projekata

16.10.2020 - Urbanpro Beograd
Elektro inženjer - projektant

30.09.2020 - China Railway Beograd
Inženjer sa licencom br. 451

29.09.2020 - Electro Pneumatic Beograd
Inženjer prodaje

26.09.2020 - Elektromreža Srbije BO,KŠ,NS
Koordinator za bezbednost i zdravlje na radu u fazi izvođenja radova

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2081 poslova

Web Analytics

19.08.2020 - SET Šabac/Beograd - Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika

Set d.o.o. Beograd, Šabac

Raspisujemo konkurs za poziciju: Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika, 1 izvršilac, Šabac/Beograd

Potrebni uslovi:
Završene master studije na elektrotehničkom fakultetu, smer elektroenergetika
Potrebno radno iskustvo u struci na poslovima projektovanja elektroenergetskih instalacija i elektro motornih pogona i kontrolnih sistema, praćenje gradilišta u ulozi odgovornog izvođača ili stručnog nadzora
Potrebno posedovanje licenci Inženjerske komore Srbije/ Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture (350, 450)
Poželjno posedovanje licenci MUP-a za projektovanje posebnih sistema zaštite od požara
Obavezno poznavanje AutoCAD, poželjno Revit
Dobre organizacione sposobnosti
Poznavanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:
Izrada projektno – tehničke dokumentacije;
Izrada pratećih proračuna i tehničkih specifikacija;
Koordinacija sa ostalim strukama kao i rešavanje kolizija između različitih instalacija (sinhron plan);
Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom;
Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema;
Praćenje gradilišta sa aspekta odgovornog izvođača radova ili stručnog nadzora

Nudimo:
Dinamičku radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
Dobre uslove rada
Rad na različitim i izazovnim projektima
Redovnu zaradu
Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Spremni smo za nove članove tima, za nove projekte! Pridružite nam se!

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

17.09.2020 Strabag Beograd
Inženjer za elektro instalacije (ž/m), Inženjer za elektro instalacije (ž/m)
19.08.2020 SET Šabac/Beograd
Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika
08.08.2020 Siemens Beograd
Junior Commissioning Engineer
12.08.2020 Stucky Balkans Beograd
Electrical Engineer
23.07.2020 Wacker Neuson Kragujevac
Electrical/Electronic Engineer
03.07.2020 Bizlink Prokuplje
Plant Manager Assistant
13.06.2020 Wacker Neuson Kragujevac
03.06.2020 Ester 71 Energy Beograd
Solar System Designer - Solar Installations
05.06.2020 ETI B Beograd