EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

21.04.2024 - Kbv Datacom Beograd
Senior inženjer projektant, Inženjer projektant

20.04.2024 - BWK Engineers Beograd
Project Manager

09.04.2024 - BMC Connect d.o.o. Novi Sad
Inženjer elektrotehnike sa licencom

06.04.2024 - Almis Company Beograd
Inženjer elektroenergetskih instalacija - projektant

05.04.2024 - RCM Technologies Beograd, Niš
Inženjer - projektant visokonaponskih trafostanica

05.04.2024 - Stroj Engineering Beograd
Inženjer u odeljenju za kalkulaciju elektro radova (više izvršilaca)

04.04.2024 - Green Energy 360 Beograd
Elektroprojektant solarnih elektrana – elektroinženjer (2)

19.08.2020 - SET Šabac/Beograd - Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika

Set d.o.o. Beograd, Šabac

Raspisujemo konkurs za poziciju: Inženjer elektrotehnike - smer elektroenergetika, 1 izvršilac, Šabac/Beograd

Potrebni uslovi:
Završene master studije na elektrotehničkom fakultetu, smer elektroenergetika
Potrebno radno iskustvo u struci na poslovima projektovanja elektroenergetskih instalacija i elektro motornih pogona i kontrolnih sistema, praćenje gradilišta u ulozi odgovornog izvođača ili stručnog nadzora
Potrebno posedovanje licenci Inženjerske komore Srbije/ Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture (350, 450)
Poželjno posedovanje licenci MUP-a za projektovanje posebnih sistema zaštite od požara
Obavezno poznavanje AutoCAD, poželjno Revit
Dobre organizacione sposobnosti
Poznavanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:
Izrada projektno – tehničke dokumentacije;
Izrada pratećih proračuna i tehničkih specifikacija;
Koordinacija sa ostalim strukama kao i rešavanje kolizija između različitih instalacija (sinhron plan);
Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom;
Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema;
Praćenje gradilišta sa aspekta odgovornog izvođača radova ili stručnog nadzora

Nudimo:
Dinamičku radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
Dobre uslove rada
Rad na različitim i izazovnim projektima
Redovnu zaradu
Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Spremni smo za nove članove tima, za nove projekte! Pridružite nam se!

Povezani poslovi :

01.04.2024 Eaton · Ruma
Quotation and Technical Support Engineer - German Speaker
20.03.2024 RCM Technologies Beograd, Niš
Inženjer - projektant visokonaponskih trafostanica, Junior SCADA inženjer
14.03.2024 Takenaka Europe Beograd
Electrical Engineer
20.02.2024 Plaviblu Koceljeva
Senior Maintenance Electrical Engineer
14.02.2024 Set Beograd, Šabac
Master inženjer elektrotehnike - smer energetika / automatika
28.02.2024 Rivian Beograd
Sr Power Electronics Controls and Software Validation Engineer
01.02.2024 Tehnounion - Exim Novi Sad
Inženjer tehničke podrške
26.01.2024 RCM Technologies Germany, BG
Leitender Projektingenieur, Projektleiter, Leitender Elektroingenieur, Baustellenleiter
25.01.2024 RCM Technologies Beograd
Junior SCADA inženjer

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika