EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

02.05.2024 - Schneider Electric Beograd
Field Service Engineer

02.05.2024 - 3HRsome Srbija
Junior Electrical Engineer - Solar Panel Industry

02.05.2024 - Adecco Beograd
Inženjer prodaje

02.05.2024 - Velesstroy Ruska Federacija
Inženjer na gradilištu (više izvršilaca)

02.05.2024 - Metro energy Novi Sad,Veternik
Diplomirani inženjer elektrotehnike

16.05.2024 - Tim - Cop Temerin
Inženjer elektrotehnike za energetiku (više izvršilaca)

15.05.2024 - FormaPharm Vršac, Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike u grupi za elektrotehniku

19.07.2020 - Ad Polet Sremski Karlovci - Inženjer elektrotehnike

Ad Polet IGK Sremski Karlovci

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

INŽENJER ELEKTROTEHNIKE (m/ž) – 1 izvršilac, na određeno vreme sa mogućnosti zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Opis poslova:
Obavlja poslove na unapređenju i razvoju postojećeg tehnološkog procesa
Obavla poslove izrade projektne elektrotehničke dokumentacije potrebne za funkcionisanje tehnološkog procesa
Vrši stručne poslove stručnog nadzora kod izgradnje investicionih objekata iz domena elektrike, poslove na formiranju i kontroli investicionog programa, poslove na formiranju i kontroli - glavnih projekata, poslove nadzora nad montažom, učešće u poslovima primopredaje, poslove na konačnom obračunu
U slučaju potrebe učestvuje u otklanjanju poremećaja na proizvodnoj opremi, instalacijama, kao i na energetskim objektima
Sarađuje sa naučnim ustanovama, projektnim organizacijama, proizvođačima opreme, izvođačima el. energetskih objekata, instalacija i sa Elektrodistribucijom

Uslovi:
VSS stručna sprema – diplomirani inženjer elektrotehnike
Poželjno radno iskustvo na poslovima u održavanju
Aktivno korišćenje MS Office paketa i Interneta
Poželjno aktivno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:
Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
Regres, novogodišnji poklon, jubilarne nagrade
Sve ostale beneficije u skladu sa važećim opštim aktima
Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri

Povezani poslovi :

19.05.2023 Ad Polet IGK N.Bečej,S.Karlovc
Inženjer elektrotehnike(2)
19.07.2020 Ad Polet Sremski Karlovci
Inženjer elektrotehnike
24.10.2017 AD POLET IGK NOVI BEČEJ
INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika