elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

06.10.2021 - Kolektor etra Barajevo
Inženjer projektant

06.10.2021 - China Communications BG,NS
Elektrotehnički Inženjer

17.10.2021 - IEE Consult Novi Sad
Projektant - diplomirani/master inženjer elektrotehnike i računarstva (2)

01.10.2021 - CETIN d.o.o. Beograd
Senior Power Supply Infrastructure Design Specialist

16.10.2021 - RZD International Beograd
Inženjer elektroenergetike

16.10.2021 - Bauprojekt Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike

02.10.2021 - China Shandong Požarevac
Odgovorni izvođač radova elektro-energetskih instalacija

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2413 poslova

Web Analytics

09.07.2020 - Exsitor Rusija - Zamenik rukovodioca projekta

EXSITOR D.O.O. je privredno društvo, koje se bavi posredovanjem u zapošljavanju sa ciljem da svojim klijentima omogući pronalaženje kvalifikovanih zaposlenih, a kandidatima odgovarajuće radno mesto. Naš klijent je jedna od najvećih kompanija u Ruskoj Federaciji - Velesstroy D.O.O. koja realizuje najsloženije projekte naftno-gasnog kompleksa, spoljnog snabdevanja električnom energijom, projekte industrijske i civilne izgradnje.

Ukoliko želite da radite u dinamičnoj okolini, okruženi saradnicima sa iskustvom u međunarodnom poslovanju, a volite izazove i željni ste uspeha, prijavite se za sledeće otvoreno radno mesto:

Zamenik rukovodioca projekta

Opis posla:
Obavlja samostalno ulogu rukovodioca projekta različite kompleksnosti;
Upravlja budžetom, rokovima, rizicima i alokacijom resursa na projektu osiguravajući ostvarenje projektnih ciljeva;
Kreira i usaglašava sa članovima tima projektni plan i ostalu projektnu dokumentaciju;
Pribavlja odobrenja u vezi projektnog plana kao i za ostale odluke na projektu;
Upravlja i kontroliše realizaciju projektnih aktivnosti;
Koordinira angažovanje članova tima na projektu;
Organizuje kompletan proces sprovođenje projektnih nabavki, od analize poslovnog slučaja, preko definisanja zahteva i izbora ponuđača, do završetka procesa ugovaranja;
Verifikuje isporuke na projektu i stara se o pravovremenom izmirenju ugovorenih obaveza na projektu;
Izveštava zainteresovane strane u skladu sa planom komunikacije na projektu o ostvarenom napretku;
Vrši merenje dodate vrednosti projekata nakon realizacije projekta;
Ažurira i vodi celokupnu projektnu dokumentaciju;
Podržava kao konsultant na projektu druge rukovodioce projekata u primeni projektne metodologije;

Glavne odgovornosti:
Odgovoran za postizanje projektnih ciljeva;
Odgovoran za realizaciju projekta u planiranom obuhvatu, budžetu i rokovima;
Odgovoran za kvalitet isporuka projekta;
Odgovoran za kontinuirano i pravovremeno izveštavanje.

Uslovi za obavljanje posla:
VSS (građevina, mašinstvo, arhitektura, elektrotehnika);
Dobro znanje engleskog jezika;
Dobro poznavanje rada na računaru Word, Excel, PowerPoint;
Najmanje 3 godine radnog iskustva na upravljanju projektima (rukovodilac projekta, zamenik rukovodioca projekta);
Iskustvo formiranja plana projekta od nule;
Iskustvo u komunikaciji sa klijentima i kontrolnim organima
Komunikativnost, pregovaračke veštine i veštine prezentacije, dobri međuljudski odnosi;
Dobra organizovanost, analitičnost, sposobnost planiranja i implementacije, samostalnost i lična odgovornost;
Motivisanost i timski rad, inicijativa i kreativno razmišljanje.

Očekujemo da Vašu prijavu i biografiju na srpskom ili engleskom jezku s fotografijom.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

20.11.2020 Exsitor Rusija
Inženjer na gradilištu (više izvršilaca)
22.09.2020 Exsitor Rusija
08.09.2020 Exsitor Rusija
Elektro inženjer u odseku razvoja biznisa (više izvršilaca)
09.07.2020 Exsitor Rusija
14.09.2019 Velesstroy Rusija
Inženjer na gradilištu
16.08.2019 Velesstroy Rusija
Inženjer planiranja u odseku za pripremu i monitoring građenja (ž/m) (više izvršilaca)
12.06.2019 Velesstroy Rusija
Inženjer planiranja u odseku za pripremu i monitoring građenja (više izvršilaca)
07.02.2019 EXSITOR Rusija
Inženjer planiranja u odseku za pripremu i monitoring građenja
11.2.2018 EXSITOR Ruska Federacija
Inženjer u odseku komercijale i razvoja biznisa više izvršilaca različitih profila (ž/m), Inženjer planiranja u odseku za pripremu i monitoring građenja više izvršilaca (ž/m)