EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

21.04.2024 - Kbv Datacom Beograd
Senior inženjer projektant, Inženjer projektant

20.04.2024 - BWK Engineers Beograd
Project Manager

09.04.2024 - BMC Connect d.o.o. Novi Sad
Inženjer elektrotehnike sa licencom

06.04.2024 - Almis Company Beograd
Inženjer elektroenergetskih instalacija - projektant

05.04.2024 - RCM Technologies Beograd, Niš
Inženjer - projektant visokonaponskih trafostanica

05.04.2024 - Stroj Engineering Beograd
Inženjer u odeljenju za kalkulaciju elektro radova (više izvršilaca)

04.04.2024 - Green Energy 360 Beograd
Elektroprojektant solarnih elektrana – elektroinženjer (2)

08.03.2020 - ITN GROUP Beograd - ELEKTRO INŽENJER PROJEKTANT

ITN GROUP je regionalni lider u implementaciji novih tehnologija i tehnika u proizvodnji i preradi hrane.

Raspisuje konkurs za poziciju:
ELEKTRO INŽENJER PROJEKTANT

(1 izvršilac)
Beograd

Opis posla:

Izradjuje projekte elektroinstalacija prema Zakonu o planiranju i izgradnji: idejne, projekte za dobijanje građevinske dozvole, projekte za izvođenje.
Izradjuje predmer i predračun, i sve vrste ponuda u ovoj oblasti.
Učestvuje u izradi radioničke elektro dokumentacije.
Kontroliše i verifikuje izradu elektro ormana.
Kontroliše izvođenje električnih instalacija u zemlj i inostranstvu.
Učestvuje u puštanju u rad, probnoj proizvodnji i obuci krajnjeg korisnika u zemlj i inostranstvu.

Uslovi za kandidate:

Diplomirani inženjer elektrotehnike
Licenca IK 350
Poznavanje programskih paketa Eplan i AutoCad

Prednost imaju kandidati koji poseduju sledeća znanja i veštine:

Poznavanje engleskog jezika
Iskustvo u projektovanju industrijskih objekata
Sposobnost za timski rad
Samoinicijativnost, inovativnost, odgovornost, sistematičnost i samostalnost u radu
Vozačku dozvolu B kategorije (aktivni vozač)

Nudimo:

Rad u inovativnoj i kreativnoj sredini
Dinamičan i odgovoran posao
Obuku i stručno usavršavanje

Rok za konkurisanje: 08.03.2020.

vise informacija

Povezani poslovi :

07.04.2024 Mott MacDonald Beograd
Senior Electrical Engineer
10.04.2024 Quantum Proing Beograd
Inženjer - projektant trafostanica
03.04.2024 GPS Insulators Beograd
Elektroinženjer
29.02.2024 Atlantic Grupa Beograd, Igroš
Inženjer energetike u tehničkom održavanju, Inženjer u tehničkom održavanju
10.01.2024 RCM Technologies Beograd, Niš
03.12.2023 RCM Technologies Beograd, Niš
27.10.2023 Electro Pneumatic Beograd
Inženjer prodaje
25.10.2023 Helios Gornji Milanovac
22.10.2023 RCM Technologies Beograd, Niš

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika