elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

22.03.2021 - Adlerstone d.o.o. Beograd
Elektroinženjer

23.03.2021 - Electroconsult Novi Sad
Inženjer prodaje, Tehničko lice – ispitivač za automatizaciju elektroenergetskih postrojenja

20.03.2021 - CMD Cons Beograd
Vodeći projektant elektrotehničkih instalacija

03.04.2021 - MC Corona Beograd
Inženjer elektrotehnike

01.04.2021 - Energoprojekt Hidroinženjer
Diplomirani inženjer elektrotehnike, Diplomirani inženjer elektrotehnike

13.03.2021 - Buck Beograd
Inženjer projektne prodaje - sa iskustvom, Tehnički saradnik u prodaji – sa ili bez iskustva

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2216 poslova

Web Analytics

10.07.2019 - ELINGZO Beograd - INŽENJER - RUKOVODILAC GRADILIŠTA (2)

ELINGZO d.o.o. je kompanija osnovana 1999. godine u Beogradu. Skoro dve decenije uspešno se bavimo projektovanjem i izvođenjem elektroinstalacionih radova jake i slabe struje u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima kao i izvođenjem elektromontažnih radova na elektroenergetskim objektima - trafo-stanicama, niskonaponskim i srednjenaponskim nadzemnim i kablovskim vodovima.

Zbog proširenja obima posla, potreban nam je:
INŽENJER - RUKOVODILAC GRADILIŠTA
(2 izvršioca– Beograd)

Opis poslova:

Organizuje rad gradilišta u skladu sa projektima i planovima gradilišta
Raspoređuje radnike prema definisanoj dinamici radova
Organizuje i planira nabavku materijala za gradilište čiji je rukovodilac
Vodi građevinski dnevnik i građevinsku knjigu
Dostavlja podatke nadleznoj službi za izradu računa i/ili situacija, obračun izvedenog stanja, obračun naknadnih radova i viškova radova
Ostvaruje kontakt sa nadzornm organima investitora, licima za BZR i ostalim predstavnicima investitora na gradilištu
Vodi evidenciju o svakodnevnom prisustvu svih radnika na gradilištu čiji je rukovodilac, popunjava evidenciju o broju radnih časova i učinku svakog radnika i dostavlja evidencije nadležnoj služni na dalji obračun
Izrada generalnih i detaljnih dinamičkih planova na projektima u fazi ugovaranja i saradnja sa rukovodiocima gradilišta n aizradi istih u toku izvođenja
Učestvovanje u analizi potreba i uslova za angažovanje podizvođača
Saradnja sektorom nabavke, opštih i pravnih poslova, ostalim inženjerima i tehničkim direktorom kao podnodnošenje izveštaja istom
Po potrebi, izrada i obrada kompletnog tehničkog dela ponude u skladu sa zahtevima dokumentacije i zahtevima i specifikacijom naručilaca / investitora
Obavljanje poslova po nalogu tehničkog direktora i direktora, saradnja sa inženjerima pripreme

Uslovi:

Diplomirani inženjer elektrotehnike ili inženjer elektrotehnike (VII ili VI stepen elektrotehničke struke)
Obavezno iskustvo na istim poslovima
Poznavanje rada na računaru – Office paket (Word, Excel...), Outlook, AutoCAD
Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
Dobre organizacione sposobnosti, preciznost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, sposobnost za timski rad, rad sa ljudima i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem do 10.07.2019. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

vise informacija

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

10.07.2019 ELINGZO Beograd
INŽENJER - RUKOVODILAC GRADILIŠTA (2)
16.3.2018 ELINGZO Beograd
RUKOVODILAC GRADILIŠTA, INŽENJER PRIPREME,
19.3.2009 ELINGZO d.o.o. iz Beograda
Diplomirane inženjere elektrotehnike