EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

24.05.2024 - C.E.S. Engineering Beograd
Electrical Engineer

09.05.2024 - Jadran Beograd
Šef gradilišta za elektro radove, Inženjer tehničke pripreme za elektro radove

08.05.2024 - Energize Beograd
Inženjer energetike (Project Manager)

07.05.2024 - China Shandong Beograd
Electrical Engineer with licenses 450 and 453

07.05.2024 - China Shandong Požarevac
Electrical Engineer with license 450

04.05.2024 - Hemofarm Šabac

19.05.2024 - Instal teh Beograd
Vođa projekta jake struje

08.07.2019 - Elektro Lug Nemačka - Projektant električnih instalacija

Kompanija Elektro Lug d.o.o. koja je na srpskom i nemačkom tržištu prisutna od 2011. god u oblasti izvođenja elektroinstalacija niskog napona, odlučila je da u saradnji sa nemačkim partnerima proširi svoju delatnost u smislu projektovanja i inženjeringa gore navedenih poslova.

Potreban nam je:
Projektant električnih instalacija
Nemačka

Opis poslova:

Projektovanje instalacija niskog napona u zgradarstvu i industriiji: autoindustrija, bolnice, vatrogasne stanice, hoteli, poslovni prostori, škole, supermarketi, stambeni objekti i sl.
Faze projektovanja 5 i 8 po HOAI (nemačkom tarifnom sistemu za arhitekte i inženjere) – izvođački projekti
Realizacija projekata na osnovu sklopljene ugovorne dokumenatacije (predmera i predračuna, projektnog zadatka, planova, protivpožarnog elaborata) i svih standarda gradnje (DIN-VDE, pravnih odredbi i smernica, odluka veštaka za elektrotehniku i sl.)
Poštovanje termina definisanih ugovorom i dinamikom gradnje
Instalacije jake struje: mrežni razvod počev od srednjeg napona (trafostanice u zgradama), glavni razvod, pomoćni razvod, kablovski i šinski razvodi, rasveta i sigurnosna rasveta, KNX/DALI standardi, izjednačenje potencijala, dim udaljenje, elektro-galanterija i sl.
Proračuni mreže, osvetljenja i sl.
Instalacije slabe struje: protivpožarna zaštita, zvučno alarmiranje, interfon, telefon, računarske mreže, video nadzor, protivprovalna zaštita i sl.
Koordinacija sa idejnim projektantima i sopstvenim osobljem na gradilištu
Koordinacija i kontrola planova podizvođača - isporučioca opreme (razvodnih ormara, šinskog razvoda, dizel agregata, CHP-postrojenja, protivpožarne zaštite i sl.)
Finalno definisanje opreme koja će biti ugrađena uz poštovanje zahteva investitora, ugovorne dokumentacije i datih okolnosti na gradilištu
Evidencija i slanje planova na odobrenje i na gradilište
Revizija izvedenog stanja i prikupljanje i strukturiranje dokumentacije za predaju investitoru

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

Završen elektrotehnički fakultet - poželjan smer energetika
Minimum 5 godina radnog iskustva u gore navedenim oblastima
Poznavanje neophodnih softverskih alata: AutoCAD, SIMARIS design/ABB DOC (ili sl.), DIALux (ili sl.)
Prednost imaju poznavaoci softvera za BIM modelovanje: Microstation/Revit
Poželjno znanje nemačkog jezika
Spremnost na rad u dinamičnom okruženja uz poštovanje gore navedenih rokova
Spremnost na svakodnevnu specijalizaciju za specifično tržište kao i učenje tehničkog nemačkog jezika

Nudimo vam:

Stručno usavršavanje u gore navedenim oblastima
Pozitivno radno okruženje
Konkurentne finansijske uslove
Sufinansiranje za učenje nemačkog jezika
Dodatne obuke u softverskim alatima

Naglašavamo da se svi gore navedeni poslovi odnose na realizaciju projekata u Nemačkoj.
Rok za konkurisanje: 08.07.2019.

vise informacija

Povezani poslovi :

15.05.2024 FormaPharm Vršac, Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike u grupi za elektrotehniku
14.02.2024 Institut za preventivu NS
Stručni saradnik za elektrotehniku
09.02.2024 LOGO Beograd
Inženjer za obnovljive izvore energije
09.02.2024 Termoinženjering Beograd
Elektroinženjer na poslovima izvođenja elektroenergetskih instalacija
21.02.2024 FormaPharm Vršac, Beograd
01.02.2024 Ludan inženjering
Projektant elektroenergetskih instalacija
06.12.2023 Elektromreža Srbije Beograd
Inženjer za operativno upravljanje – dispečer NDC, Inženjer za sistemske usluge i analizu rada regulacionog bloka, Inženjer za planiranje rada prenosnog sistema
05.12.2023 LOGO Beograd
31.10.2023 Manpower Beograd
Projektant elektroenergetskih instalacija (licenca 350)

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika