elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.03.2021 - CMD Cons Beograd
Vodeći projektant elektrotehničkih instalacija

03.04.2021 - MC Corona Beograd
Inženjer elektrotehnike

01.04.2021 - Energoprojekt Hidroinženjer
Diplomirani inženjer elektrotehnike, Diplomirani inženjer elektrotehnike

13.03.2021 - Buck Beograd
Inženjer projektne prodaje - sa iskustvom, Tehnički saradnik u prodaji – sa ili bez iskustva

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2214 poslova

Web Analytics

19.10.2018 - ALBUS NOVI SAD - Elektroinženjer u službi održavanja

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji ALBUS NOVI SAD, koja ima dugu tradiciju i jedna je od najpoznatijih na domaćem tržištu u segmentu kućne hemije i kozmetike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za sledeće radno mesto:

Elektroinženjer u službi održavanja
- Radno mesto: Novi Sad -

Uslovi:

VII stepen stručne spreme (Elektrotehnički fakultet)
Minimum 2 godine radnog iskustva u struci
Znanje rada na računaru
Poželjno znanje engleskog jezika
Spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Opis posla:

Odgovoran da organizuje, usmerava i koordinira radom elektro održavanja
Odgovoran da organizuje i kontrliše rad u grupi tehničke pripreme pri nabavci rezervnih delova, nove opreme i ostalog materijala za tekuće elektro-održavanje
U saradnji sa službom nabavke i finansijskim sektorom, organizuje praćenje i blagovremeno otklanjanje elektro kvarova na postrojenjima,
organizuje i planira pripremne radove za godišnji remont električnih postrojenja i opreme
Kontaktira i organizuje izvođenje stručnih radova specijalizovanih firmi, za pojedine vrste poslova
Uporedo sa remontima na svim elektro uređajima obaveza inženjera je da ažurira matične kartone sa urednim datumom i spiskom izvršenih radova
Pruža pomoć pri nabavci rezervnih delova, nove opreme i ostalog materijala za tekuće održavanje
Prikuplja informacije i tehničke podatke potrebene za rešavanje stručnih problema, predlaže rešenja, izrađuje skice, šeme, analize i projektno-tehničku dokumentaciju, učestvuje u svim fazama izrade projektno-tehničke dokumentacije, izrade projektnih zadataka vezano za i procesnu opremu
Stara se o primeni uvedenog sistema menadžmenta kvalitetom kao i vođenju potrebne dokumentacije sistema menadžmenta kvaliteta

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.
Rok za konkurisanje: 19.10.2018.

vise informacija

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

24.02.2021 Albus Novi Sad
30.10.2020 Albus a.d. Novi Sad
19.10.2018 ALBUS NOVI SAD
24.11.2016 ALBUS Novi Sad
ELEKTRO INŽENJER
7.10.2016 ALBUS NOVI SAD
7.10.2009 ALBUS
DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE