elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

20.03.2021 - CMD Cons Beograd
Vodeći projektant elektrotehničkih instalacija

03.04.2021 - MC Corona Beograd
Inženjer elektrotehnike

01.04.2021 - Energoprojekt Hidroinženjer
Diplomirani inženjer elektrotehnike, Diplomirani inženjer elektrotehnike

13.03.2021 - Buck Beograd
Inženjer projektne prodaje - sa iskustvom, Tehnički saradnik u prodaji – sa ili bez iskustva

16.03.2021 - China Railway Beograd
Inženjer elektrotehnike – projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona

11.03.2021 - China Metallurgical Smederevo
Responsible Electrical Engineers

11.03.2021 - Real Impeks Subotica
Elektroinženjer

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 2214 poslova

Web Analytics

23.6.2018 - Invej Beograd - Elektroinženjer projektant

Poslovnom sistemu „Invej a.d.“ iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremne za rad u dinamičnom okruženju.

Elektroinženjer projektant
Beograd

Opis posla:
Izrada projektno-tehničke dokumentacije elektro-instalacija stambenih, poslovnih i industrijskih objekata (crteži osnova sa prikazom instalacija, preseci, detalji, šeme, tehnički opisi, specifikacija opreme…);
Samostalno projektovanje instalacija jake struje (instalacije osvetljenja, napajanja, gromobranske instalacije…) i slabe struje (komunikacioni sistemi, sistemi dojave požara, sistemi upravljanja…);
Izrada pratećih proračuna elektro instalacija I tehničkih specifikacija;
Koordinacija elektro instalacija sa ostalim strukama kao i rešavanje kolizija između različitih instalacija (sinhron plan);
Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom (priprema liste crteža, arhiviranje podataka itd.);
Iskustvo na izvođenju elektroinstalacija;

Uslovi:
VII stepen stručne spreme – Elektrotehnički fakultet
Posedovanje licenci za projektovanje i izvođenje radova elektroenergetskih instalacija izdatih od Inženjerske komore Srbije
Minimum 4 godine radnog iskustva u projektnom birou na poslovima izrade tehničke dokumentacije
Praktično iskustvo u korišćenju programa za proračun elektro instalacija
Napredno korišćenje računara i rada u MS Office paketu i AutoCAD programu (2D i 3D)
Poznavanje uobičajenih praksi i standardnih procedura u oblasti projektovanja, kao i poznavanje relevantnih propisa, zakona i normi u polju projektovanja elektro instalacija
Odlično znanje engleskog jezika
Aktivan vozač
Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 23.06.2018.

vise informacija

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

12.02.2021 Invej Ćuprija
14.01.2021 Invej a.d. Beograd
Elektroinženjer - projektant
06.01.2021 Invej a.d. Vrbas
Inženjer održavanja za fabrička energetska postrojenja
09.10.2020 Invej Beograd
20.06.2020 Invej Beograd
05.12.2019 Invej Beograd
ELEKTROINŽENJER
19.10.2018 ALBUS NOVI SAD
Elektroinženjer u službi održavanja
23.6.2018 Invej Beograd
29.5.2013 Invej
REFERENT INVESTICIONE NABAVKE